Nezisková organizace RegistrLékařů.cz v uplynulém týdnu připravila internetovou službu videodoktor.cz pro online video hovory mezi lékaři a pacienty, která umožňuje lékařům a pacientům provádět zabezpečený videohovor v souladu s platnou legislativou ČR včetně GDPR. Lékaři přes video hovor mohou poskytovat rady i kontrolovat stav pacienta a kontaktovat takto například pacienty v karanténě.

Vážení,

Naše nezisková organizace v uplynulém týdnu připravila speciální internetovou službu pro online video hovory mezi lékaři a pacienty www.videodoktor.cz.

VideoDoktor.cz umožňuje lékařům a pacientům pohodlně provádět zabezpečený videohovor v souladu s platnou legislativou v ČR a GDPR. Lékaři přes video hovor mohou poskytovat rady i kontrolovat stav pacienta lépe než při běžném telefonátu. Pro pacienty je video hovor osobnější.

Lékaři tak mohou kontaktovat video hovorem například pacienty v karanténě nebo lékaři, kteří nechtějí mít v současné době přeplněné čekárny mohou kontaktovat pacienty např. kvůli pravidelným kontrolám.

Jsme připraveni vyhradit linky video hovoru pro pracovníky např. nemocnic, záchranné služby, hygienicko-epidemiologické stanice ale i např. pro lékaře, kteří se dostali do domácí karantény aby tito mohli poskytovat poradenství pacientům.

Registrace poskytovatelů lze provádět na adrese https://www.videodoktor.cz/?page=registrace-poskytovatel

Hezký den,

Miroslav Prosecký, předseda

RegistrLékařů.cz nezisková organizace, z.s.

https://www.videodoktor.cz

https://www.videodoktor.cz
Nabídka na internetovou službu pro online video hovory mezi lékaři a pacienty